Text
 
 
 
 
Компенсуємо очікування!

Ви пунктуальні? Ми теж! Але іноді трапляються непередбачувані перешкоди на шляху нашої доставки. Але ми готові компенсувати Ваш дорогоцінний час очікування.
У разі запізнення кур'єра від 30 хвилин, ми надаємо 5% знижки від суми наступного замовлення.

Програма «Добрий друг»
У нас Ви можете не тільки замовляти справжні фермерські продукти, але й одночасно заробляти гроші на майбутні покупки! Просто запропонуйте скористатися відмінним сервісом “IzSela.ua” своїм друзям. За кожну покупку запрошеного друга Ви автоматично отримаєте винагороду на власний електронний рахунок, яку можна витратити під час наступного замовлення доставки фермерських продуктів.
Гроші з електронного рахунку Ви можете використати тільки для оплати наступних замовлень на сайті або в магазині “IzSela.ua”.
Як це працює?
50 грн Ви отримуєте на електронний рахунок за перше замовлення кожного запрошеного друга
50 грн отримує Ваш друг, який сумарно зробив замовлення на 500 грн
1% від загальної суми замовлень Ваших друзів надходить на електронний рахунок щомісяця
0,5% від суми чеків клієнтів, запрошених Вашими друзями, якщо вони також стануть активними учасниками програми «Добрий друг»
Як запросити друга?
За номером телефону
Попросіть друга вказати Ваш номер телефону під час реєстрації у полі “Як отримати бонус?”
Відправити лінк
Незручно віддати карту другу особисто або забули її замовити? Не біда! Можна просто відправити другу спеціально згенерований лінк, за яким він зможе зареєструватися. Лінк можна знайти у своєму кабінеті на сайті.
Замовити карту «Добрий друг»
Замовте у нас і подаруйте другу спеціальну карту «Добрий друг», якою він скористається під час реєстрації на сайті “IzSela.ua”. Надалі ця карта буде пов'язана з його бонусним рахунком.