Text
 
 
 
 
Що таке проект «Iz Sela»?
Що таке проект «Із села»? Це, перш за все, відношення до наших покупців. Це визначення потреб кожного клієнта, та складання успішної, збалансованої схеми передачі найсвіжіших і натуральних продуктів безпосередньо від фермера до столу городянина. Пропускаючи кожне своє рішення через призму натуральності, турботи і доброти, ми відбираємо відповідальних постачальників, які вкладають душу в кожен грам свого продукту і знайомимо їх з Вами. Нарешті, кожен житель столиці може порадувати свою сім'ю натуральним сільським провіантом і бути впевненим у його справжності!

Наша місія глобальна. Ми впевнені, якщо кожен організовує свою справу так, щоб іншому стало трохи легше і приємніше жити, то в сумі задоволені будуть усі. Наша команда формує компанію, яка хоче виступати гарантом якості, робити світ кращим, показуючи своїми діяннями приклад найкращого сервісу та співпраці з партнерами.
Для нас є цінним:
Товаришувати з фермерами
З фермерами хочеться саме товаришувати, навідуючись до них в особливу атмосферу тепла, і даючи їм можливість реалізуватися. Ми впевнені, що недооціненних фермерських господарств досить багато, і ми ретельно відбираємо найдостойніших.
Гармоніювати з клієнтом
Бути на одній хвилі, відчувати потреби і вчасно на них реагувати. Нам важлива наша репутація і Ваша думка, тому Ви завжди можете розраховувати на найповнішу інформацію про продукт і постачальника. Жодна ситуація не залишиться без уваги, а точка зору клієнта буде розглядатися як опорна.
Допомагати отримувати бажане
Всі ми обмінюємося послугами, і ладна взаємодія для нас принципова. Ми намагаємося мінімізувати формальний шлях між виробником і споживачем, де кожен отримує те, на що розраховує: клієнт на першосортний товар, а постачальник на гонорар.
Пропонувати натуральне
Нас оточує занадто багато синтетики у всіх проявах: продуктах, товарах, зв'язках. Для нас принципово важлива натуральність, як в молоці, так і у відносинах з клієнтом.
Зростати
Ми віримо, що наша діяльність важлива, і кожен день вона знаходить нові позитивні відгуки. Тому ми постійно форсуємо розвиток, знаходячи нові формули взаємодії та оцінки власних дій. Сьогодні ми беззаперечні лідери в цьому сегменті, що підтверджується величезною клієнтською базою, сотнями щоденних замовлень і кількістю відкритих відділень по Україні і країнам ближнього зарубіжжя.
Наш кодекс чесної работи

Відшкодовуємо 100%!
У нас королівська самооцінка, тому невідповідність якості товарів просто неприпустима. На жаль, іноді наша людська сутність підставляє підніжку, і Ви можете опинитися незадоволені отриманим результатом. Якщо це сталося, все, що Вам необхідно зробити, це повідомити про проблему операторам нашого call-центру або написати коментар до продукту безпосередньо на сайті. Будьте впевнені, що Ваше питання буде вирішено в найкоротший термін з обов'язковою заміною товару або поверненням коштів.

Сприяємо економії!
Якщо Ви отримуєте задоволення від різних способів економії, то послуга «Розумні покупки» створена для Вас! Тут не потрібно робити особливих підрахунків, адже система завжди підкаже, яку суму Ви економите. Дотримуйтесь підказок на сторінці товарів, робіть замовлення на великі суми і отримуйте знижки від 3% до 7%!

Компенсуємо очікування!
Ви пунктуальні? Ми теж! А якщо не зовсім, то думаю, Ви пробачите нас в обмін на 5% знижки для наступного замовлення. Запізнення кур'єра від 15 хвилин = мінус 5% знижки від суми наступного замовлення!

Стежимо за якістю доставки!
Ми завжди радіємо успіхам наших співробітників, тому всіляко намагаємося контролювати їх діяльність, спрямовуючи на шлях істинний. Якщо для Вас не байдужий сервіс «Із села», Ви цілком можете вплинути на його якість. Все що потрібно від Вас для позитивної оцінки кур'єра - це віддати йому корінець чека.

Чуємо кожне ваше слово!
Який би не був Ваш коментар та оцінка, ми хочемо її знати! Клієнт завжди правий, і ми цінуємо цей вираз понад усе. Ми хочемо Вам подобатися, тому просимо коментувати товари, писати відгуки в соцмережах, дзвонити нам практично цілодобово, з важливого приводу та без, а ми врахуємо кожне побажання, в обмін на щиру любов до проекту «Із села»!